• Detail firmy

PLZEŇKA, spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka pronájmu sálů pro kulturní účely.

Adresa

Plzeňská 83/48
266 01 Beroun - Město

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25062310

Výrobky, činnosti

Služby pronájmu

Společenský sál,Divadelní jeviště,Salónky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 311 622 733
Mobil: +420 723 907 119
E-mail: info@plzenka.cz
WWW: www.plzenka.cz

Kontaktní osoba

JUDr. Václav Beznoska - Jednatel

Pavla Palusková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

Penzion v polích, s.r.o.

Provozujeme Penzion a restauraci v Číčovicích, nedaleko Prahy. Dům, ve kterém se penzion nachází je z 18. století a je citlivě zrestaurován. Součásti penzionu je i restaurace s venkovní terasou, bazén, dětský koutek a parkoviště. Na letiště je to od nás jen 5 minut. Těšíme se na Vaši návštěvu!