• Detail firmy

Ploty Kodl, s.r.o.

Základní popis

Sháníte kvalitní ploty, oplocení nebo pletivo na ploty v regionu Plzeň? Hledáte specialistu na prodej pletiva v Plzeňském kraji? Kontaktujte plotové centrum Ploty Kodl, s.r.o.

Adresa

U Ježku 1265
337 01 Rokycany

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29125073
DIČ:  CZ29125073

Výrobky, činnosti

Plotové centrum Kodl Plzeň

- ploty, pletivo, podhrabové desky, poplastované pletivo.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 721 303
E-mail: obchod@kodl-ploty.cz
WWW: www.kodl-ploty.cz

Kontaktní osoba

Matěj Kodl

Mobil: +420 603 483 066
E-mail: obchod@kodl-ploty.cz

Karel Klír - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZÁMEČNICKÉ PRÁCE - LUBOŠ KRÁL

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Nabízíme výrobu garážových vrat výklopných, křídlových nebo sekčních, průmyslových vrat, vjezdových vrat, křídlových vrat a mříží. Výrobu zajišťujeme dle individuální objednávky. Provádíme i montáže včetně dodání elektrických pohonů.

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.

MECO-DREV spol. s r. o.

Specializujeme se na výrobu a prodej palisád pro stavební a zahradní účely. Dodáváme palivový odpad - odřezky i výrobní odpad - dřevovinu. Zabezpečujeme také úpravy palisád - fázování, špičatění, půlení, vrtání či tlakovou impregnaci dřeva.