• Detail firmy

Ploty brány Tomáš, s.r.o.

Základní popis

Jsme rodinná firma s bohatými zkušenostmi vyrábíme a montujeme ploty a oplocení na klíč.

Adresa

U Nádraží 228
384 51 Volary

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02144492
DIČ:  CZ02144492
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výroba a montáž plotů

Kontaktní údaje

E-mail: plotytomas@seznam.cz
WWW: plotybranytomas.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Iliev - Jednatel

Mobil: +420 608 120 596
E-mail: plotytomas@seznam.cz

Tomáš Iliev - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stavební huť Slavonice, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti jsou restaurátorské práce, které jsou prováděny v souladu se současnými nároky na obnovu památkově chráněných kulturních památek. Kromě stavebních prací, které zahrnují rekonstrukce, štukatérství, kominictví apod., se zabýváme i truhlářskou, tesařskou, zámečnickou a kovářskou výrobou, dále zajišťujeme čalounické služby. V neposlední řadě se věnujeme projektování.

DAICH spol. s r. o.

Společnost se zabývá stavební činností. Při realizaci staveb klademe důraz na minimalizaci vlivu stavebních prací na životní prostředí. Nabízíme zhotovení zemních protlaků a podvrtů pod komunikacemi, beranění štětových stěn a další. Dále zajišťujeme nakupování kovového odpadu od firemních zákazníků a provozujeme recyklační dvůr. Najdete nás v Táboře. Jsme tu pro Vás.

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.