• Detail firmy

Plošiny Prostějov

Základní popis

Přívěsné plošiny minimální hmotnost, malý průjezdný rozměr, výškové práce i ve stěsnaných prostorách a v hustých městských zástavbách

Adresa

Hluchov 76
798 41 Hluchov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64489124
DIČ:  7601094490
Rok založení:  2008
  • Služby

Výrobky, činnosti

Přívěsné plošiny minimální hmotnost

Kontaktní osoba

Petr Procházka - Majitel

Mobil: 775 202 579
Další firmy v oboru

SEAL - navijáky s.r.o.

Specializujeme se na prodej, montáž a servis navijáků. Dodáváme navijáky vyprošťovací, elektrické, hydraulické a lesnické, včetně příslušenství a náhradních dílů. Dále pak nabízíme manipulační mechanická zařízení či energetické a lesnické nástavby na traktory. Kompletní sortiment a technické parametry našich produktů naleznete na webových stránkách firmy.

NAVRÁTIL, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a výrobu pojezdových kol a koleček. Nabízíme výrobu a prodejem více než 4 000 druhů pojezdových kol o nosnosti od 20 do 12 000 kg. V naší nabídce si můžete vybrat mezi nábytkovými, odpruženými, těžkotonážními, teplovzdornými, přístrojovými a supertonážními koly nebo kola pro paletové vozíky. Vyrábíme také litinové kladky. Výroba dle specifických přání zákazníka.

C.B.K. - Stapler spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej, servis a pronájem manipulační techniky. Zajišťujeme dodávky vysokozdvižných vozíků, nízkozdvižných vozíků, paletových vozíků a jiné manipulační techniky včetně příslušenství a náhradních dílů. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.