• Detail firmy

Plošiny - Liberec, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme široký sortiment plošin s výškou do 25m, speciální pásové pracovní plošiny, nůžkové, přívěsné, kloubové.

Adresa

Rumjancevova 65/20a
460 01 Liberec I - Staré Město

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28692632
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme široký sortiment plošin

s výškou do 25m, speciální pásové pracovní plošiny, nůžkové, přívěsné, kloubové. Zapůjčíme speciální pásový mini jeřáb s nosností 3t a výškou háku 8,5m.

Kontaktní údaje

E-mail: plosinyliberec@seznam.cz
WWW: www.plosiny-liberec.cz

Kontaktní osoba

Jiří Loula - Jednatel

Mobil: +420 775 072 607

Luboš Dospěl - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Areál Prodeje a Služeb s.r.o.

- nové náhradních díly pro stavební a zemědělské stroje - kardanové hřídele pro zemědělské stroje - stavební stroje NTC, WEBER, Dynapac, Enar a Battipav - malotraktory AGS Prostějov - zahradní technika AMA, VISCONSIN - PŮJČOVNA stavební, zahradní a dílenské mechanizace - servis zemědělské a stavební techniky - provozní kapaliny a maziva - použité díly Zetor, Bělorus,Desta - použité stroje

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

BI Tools s.r.o.

Profesionální elektro nářadí značek MAFELL, MILWAUKEE, AIRCRAFT - kompresory, OUTDOORCHEF, FLEX a další - prodej, půjčovna, servis. Ceník a veškeré technické parametry nabízených produktů včetně produktových videí naleznete na našich webových stránkách. Navštivte nás.