• Detail firmy

Plettac Systems s.r.o.

Základní popis

Prodáváme a montujeme digitální kamerové systémy - výhradní zastoupení pro ČR. Prodej, technické návrhy, technické a obchodní poradenství v HI-END technologiích. Software pro bezpečnostní dohled a management, příslušenství a hardware GeoVision.

Adresa

Freyova 1/12
190 00 Praha 9 - Vysočany

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27628345

Výrobky, činnosti

Prodáváme a montujeme digitální kamerové systémy.

Prodej, technické návrhy, technické a obchodní poradenství v HI-END technologiích. Software pro bezpečnostní dohled a management.

Kontaktní osoba

Milan Holík - Jednatel

Telefon: 283 923 135
E-mail: info.cz@plettac-security.com
WWW: www.geo-vision.cz
Další firmy v oboru

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.

Miloslav Nevečeřal

Zabýváme se projekcí a montáží zabezpečovacích systémů proti vloupání, protipožárních systémů, slaboproudých zařízení, domovních telefonů či videotelefonů. Provádíme výchozí a pravidelné revize elektra. Realizujeme výstavbu STA rozvodů a rozvodů pro telefon a internet.