• Detail firmy

Plaza Alta Hotel, a.s.

Základní popis

Ekologický hotel oceněný prestižní Ekoznačkou, má ideální polohu na Praze 7, v blízkosti výstaviště, vlakového nádraží a metra. Služby hotelu doplňuje konferenční místnost, vhodná pro firemní školení a jednání, dále Wi-Fi, klimatizace a fitness.

Adresa

Václavské nám. 45/818
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26426048
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ekologický hotel oceněný prestižní Ekoznačkou

Služby hotelu doplňuje konferenční místnost,vhodná pro firemní školení,dále Wi-Fi, klimatizace a fitness.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 220 407 082
Fax: +420 220 407 091
E-mail: booking@plazahotelalta.com
WWW: www.plazahotelalta.com

Kontaktní osoba

DANIEL ŘEPA - Prokurista

Telefon: +420 222 822 840

MARTINA VONDROVÁ - Člen představenstva

Telefon: +420 234 784 444

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FLS One, s.r.o.

Specializujeme se na gastronomické služby. Zajišťujeme gastronomický personál, a to: číšníky a servírky, supervizory, kuchaře, profesionální barmany, hostesky, pomocný personál. Poskytujeme služby na vysoké úrovni. Dále nabízíme služby v oblasti logistiky, úklidového servisu a personální správy. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.

Sweet Life s.r.o.

Nabízíme kvalitní a čerstvé pekárenské a cukrářské výrobky. Zajišťujeme výrobu dortů, zákusků, mini dezertů a dalších výrobků dle Vašich přání a požadavků. Dodáváme také dorty pro restaurace a kavárny. Poskytujeme cateringové služby. Dle vašeho přání zrealizujeme výrobu svatebních, narozeninových nebo firemních dortů na zakázku.

ZLATÝ MELOUN, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá poskytováním služeb v oblasti gastronomie. Od roku 2000 zajišťujeme závodní stravování. Dále nabízíme cateringový servis na různých školeních, firemních akcích či soukromých oslavách. Věnujeme se rovněž projektování kuchyní a výdejen jídel včetně odborného poradenství v tomto oboru. Zpracujeme Vám gastronomický program na míru. Neváhejte nás kontaktovat!