• Detail firmy

PLATON, spol. s r.o.

Základní popis

Výroba sněhových zachytávačů, zábran a komínových lávek (střešní doplňkový systém pro přístup na střechu), držáků slunečních kolektorů a pro fotovoltaické panely. V kovovýrobě nabízíme výrobu na vysekávacích lisech a povrchové úpravy kovů.

Adresa

Rumburská 674
407 77 Šluknov

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61328839
DIČ:  CZ61328839
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  25
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba víceúčelových sněhových zachytávačů

- univerzální komínové lávky a zábradlí, střešní stupně (nášlapy), sněhové zachytávače a rozražeče různých typů, střešní areátory pro odvětrání střech

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 386 110
Mobil: +420 608 000 099
Fax: +420 412 386 627
E-mail: strechy@platonsro.cz
E-mail: objednavky@platonsro.cz
WWW: www.platonsro.cz

Kontaktní osoba

Václav Kořánek

Jitka Hlavsová

Jaroslav Šafek

Další firmy v oboru

Střechy Payerle

Kompletní realizace a rekonstrukce střech. Drobné i větší opravy, klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montáže střešních oken, stavba altánů a pergol.

TEDOS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž pásových dopravníků, integrovaných olejových systémů, potrubních tras včetně přeložek parovodů, hnacích a napínacích bubnů.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.