• Detail firmy

PLASTYKO v.o.s.

Základní popis

Společnost pokračuje ve výrobě výrobků z plastických hmot technologií vstřikování. Většina produkce zahrnuje kooperační výrobky, ale máme také výrobky vlastní. Zpracujeme modely nového výrobku, vyrobíme vstřikovací nástroj (formu), atd...

Adresa

Kobylí 494
691 10 Kobylí

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46982680
Rok založení:  1992
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výrobky

- technické výrobky, kancelářské potřeby, ostatní spotřební výrobky, zahrádkářské výrobky a domácí potřeby.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 739 457 616
E-mail: info@plastyko.cz
WWW: www.plastyko.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Herzán

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ThermoLUX a.s. - polykarbonátové a plastové desky

Jsme dodavatelem polykarbonátů, plexiskla, PVC desek a ostatních plastů prvotřídní kvality. Zajišťujeme stavební materiály pro prosklení, zastřešení, interiérové příčky, podhledy, protihlukové stěny, světelnou reklamu, sítotisk, digitální tisk, displeje, bannery, světelná označení, výstavní a prodejní systémy apod. Nabízíme také nejrůznější služby v oblasti úpravy plastových materiálů.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

PLASTOBAL - Skála, s.r.o.

Firma PLASTOBAL Skála je od r. 1990 součástí trhu s plastovými výrobky. Zabývá se tvarováním plastů, zejména z materiálů PVC, PET, PSH, BOPS a Al.