• Detail firmy

Plastové součástky s.r.o.

Základní popis

Prodej plastových a kovových součástek a výrobků společnosti Skiffy. Naše součástky pro vaše výrobky: šrouby, matice, podložky, zátky a záslepky

Adresa

Na Slatince 3284/1
106 00 Praha 10 - Záběhlice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28382595

Výrobky, činnosti

Prodej součástek.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 896 077
E-mail: info@plastovesoucastky.cz
WWW: www.plastovesoucastky.com

Kontaktní osoba

Jiří Medlín - Jednatel

Mobil: +420 777 896 077

Ondřej Krása - Jednatel

Další firmy v oboru

GRUMANT s.r.o.

Nabízíme kompletní sortiment nástrojů pro třískové obrábění. Připravíme technologická řešení podle Vašich přání a zajistíme plnou podporu celého cyklu obrábění. Navštivte nás na www.grumant.cz. Snížíme vaše náklady až o 30%.

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.