• Detail firmy

PLASTON CR, s.r.o.

Základní popis

Vstřikolisová technologie zpracování plastů. Výroba značkových zvlhčovačů a čističů vzduchu pro interiéry. Zpracování plastů a montáž výrobků podle zadání zákazníka. Výroba plastových kufříků, technických výlisků včetně povrchové úpravy.

Adresa

Královská 1972/1
407 77 Šluknov

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48292079
DIČ:  CZ48292079
Rok založení:  1996
Počet zaměstnanců:  120
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výlisky z plastu Děčín

Specializujeme se na výrobu výlisků z plastu - vstřikolisové zpracování termoplastů do hmotnosti výlisků 6100 gramů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 314 411
Fax: +420 412 314 400
E-mail: jan.kucera@plaston.com
WWW: www.plaston.com

Kontaktní osoba

RNDr. Jan Kučera - Jednatel

Mobil: +420 775 760 760

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Glanzstoff - Bohemia s.r.o.

Zabýváme se výrobou viskózových vláken pro využití v různých odvětvích průmyslu. Zajišťujeme textilní viskózová vlákna, nehořlavá viskózová vlákna či technická viskózová vlákna. Výrobu viskózových vláken realizujeme především z celulózy. Rovněž se zaměřujeme na produkty z pryžového materiálu a technické zpevňující materiály. Provádíme konvertování vláken. Více informací naleznete na našem webu.

SITTECH CZ, s.r.o.

Naše společnost je specialistou v těsnění. Jsme dodavateli těsnící hydrauliky, pneumatiky a rotačního pohybu. V naší nabídce najdete mnoho druhů a typů průmyslového těsnění, technické pryže, plastů, brzdového obložení. Na našich webových stránkách si můžete vybrat i mezi průmyslovými, odsávacími a vysokotlakými hadicemi. Nabízíme také prostředky pro údržbu výrobních podniků. Vše na www.

LCD spol. s r.o.

Prodáváme stavební, instalatérské a topenářské materiály. Nabízíme stavební, instalatérské a topenářské práce. Provádíme rekonstrukce koupelen a pokládáme plovoucí podlahy. Od roku 1995 zajišťujeme logistické a obchodní služby pro obchodní firmu v Rize. Provozujeme prodejnu se stavebninami ve Varnsdorfu.