• Detail firmy

PLASTOMA VÝROBNÍ DRUŽSTVO

Základní popis

Vyrábíme a dodáváme plastové díly pro všechny oblasti průmyslu. Výrobu dílů zajišťujeme od konstrukčního návrhu výlisků, včetně dodávky modelů vyrobených metodou stereolitografie, přes výrobu forem až po sériovou výrobu dílů vstřikováním.

Adresa

Dřevěnice 19
507 13 Dřevěnice

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27514951
DIČ:  CZ27514951
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vstřikování plastů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 597 043
Mobil: +420 602 255 535
E-mail: t.drbohlav@plastoma.cz
WWW: www.plastoma.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Drbohlav - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BRAHA plasty s.r.o.

Lisováním plastických hmot a nástrojářstvím se zabýváme již od roku 1990. Dodáváme výlisky pro odběratele z oblasti kancelářských potřeb, ručního nářadí a technické výlisky (strojové díly). V roce 1999 jsme společnost reorganizovali a přestěhovali jsme se do větší výrobní haly. O pět let později jsem posílili a modernizovali strojový park a zároveň navýšili počet kvalifikovaných zaměstnanců.

GREEN PLANET Investment s.r.o.

Zabýváme se výrobou transportních boxů, plastových palet a plastových chodníků, které jsou 100 % recyklovatelné. Vyrábíme pro automobilový, plastikářský, gumárenský a potravinářský průmysl.

ECO PLASTICS s.r.o.

Naše společnost, již od svého vzniku v roce 2007, zajišťuje komplexní služby v oblasti ekologické likvidace a recyklace plastového odpadu. Zabýváme se výkupem plastového odpadu a prodejem plastové drtě. Vykupujeme technologický plastový odpad jak z výroby, tak i vyseparovaný komunální odpad, jako jsou PET lahve a jiné plastové nádoby. Vystavíme Vám doklad o ekologické likvidaci.