• Detail firmy

Plastiko, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme plastové bazény, jímky, septiky či vodoměrné šachty.

Adresa

Kostelec nad Vltavou 112
398 58 Kostelec nad Vltavou

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28084004

Výrobky, činnosti

Bazény

Kontaktní údaje

E-mail: plastiko@atlas.cz
WWW: www.plastiko.cz

Kontaktní osoba

Josef Ťupa - Jednatel

Mobil: +420 603 580 309

Jindřich Škoch - Jednatel

Mobil: +420 737 751 194
Další firmy v oboru

BELLATEX s.r.o.

Jsme česká výrobně-distribuční společnost s bytovým textilem. V naší nabídce naleznete nejrůznější textil do domácnosti, a to od ručníků, utěrek, polštářků, sedáků po kvalitní povlečení, prostěradla, přikrývky, koupelnové předložky. Dodáváme textil do hotelů a penzionů.

BIPLAST s. r. o.

Zaměřujeme se na plastovou výrobu a montáž z termoplastických hmot a z hydroizolačních fólií. Nabízíme plastové a fóliové bazény, kruhové septiky a žumpy, plastové nádrže a nádoby, nádrže pro potravinářský průmysl, sondy pro odvětrávání skládek, izolace plochých střech, izolace balkónů a teras apod. Jsme schopni zhotovit žumpy i septiky na zakázku podle konkrétních požadavků klienta.

Michal Kubíček

Naše společnost zajišťuje kompletní realizace bazénů včetně instalací filtračních technologií pro bazény a rybníčky. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou vířivých van, plastových septiků, jímek, samonosných plastových nádrží, vodoměrných šachet apod. Provádíme vyvložkování starých bazénů, jímek, septiků a nádrží. Dodáváme a montujeme do firem plastové odsávání, rozvody potrubí a jiné.