• Detail firmy

Plast - Mark s.r.o.

Základní popis

Jsme český výrobce, který vyrábí plastové bazény, nabízíme kompletní řešení i s čističkou vody. Dále vyrábíme: vodoměrné šachty, potravinářské jímky, nádrže, septiky, žumpy, jímky na vodu, kompletní kanalizace.

Adresa

Vážany 44
682 01 Vyškov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26935007

Výrobky, činnosti

Bázeny

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 692 085
Mobil: +420 732 306 943
E-mail: no-reply@plast-mark.cz
WWW: www.plast-mark.cz

Kontaktní osoba

Marek Vejmola - Jednatel

Vlastimil Vejmola - Jednatel

Další firmy v oboru

TERMO CZ s.r.o.

Nosným programem firmy TERMO je již od roku 1998 montáž vody, kanalizace a vytápění, a to včetně kvalitní regulace v rodinných domech. Veškeré práce provádíme tak, aby byly šité na míru našim zákazníkům. Podle požadavků zákazníka je vytvořen optimální systém rozvodů vody nebo vytápění domu, s přihlédnutím k finančním možnostem, avšak s důrazem na kvalitu provedení a nízké provozní náklady.

Vítek Rostislav - Plavecké vybavení

Zabýváme se prodejem rekreačních a sportovních plaveckých potřeb a vybavení. Nabízíme také zakázkovou výrobu plaveckých potřeb přímo na míru zákazníka. Dodáváme rekreační a závodní plavky, plavecké čepice, sportovní batohy, tašky a pytle, plavecké brýle, plaveckou kosmetiku, šnorchly, nosní skřipce, plavecké zátěžové pomůcky, voděodolné vaky, sportovní stahovací pytle a mnoho dalšího.

Václav Gracias - Zastřešení kruhových bazénů

Specializujeme se na výrobu a prodej různých zastřešení a práci s polykarbonátem. Dodáváme zastřešení atypická, na kulaté, kruhové bazény, zimní zahrady, přístřešky a další. V nabídce máme i jednokolejnicové zastřešení a podchůdné zastřešení. Pro nosné konstrukce využíváme nerezové profily opláštěné polykarbonátem. Vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.