• Detail firmy

Plas-Tec-euro s.r.o.

Základní popis

Česká obchodní firma Plas-Tec-euro s.r.o. je zastoupením švýcarské firmy Gebex AG, která působí na území Švýcarska již téměř 40 let. Společnost Plas-Tec-euro s.r.o. byla založena dne 22. 2. 2002 a sídlí ve Vyškově.

Adresa

Dvořákova 12
682 01 Vyškov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26286815
DIČ:  CZ26286815

Výrobky, činnosti

plastové výrobky,obrábění plastů vč.CNC

Kontaktní údaje

WWW: www.plas-tec-euro.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Jana Adamcová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

A components s.r.o.

Naší specializací je výroba a distribuce průmyslových komponentů prvotřídní kvality. Dodáváme dokončovací prvky, konstrukční prvky, ovládací prvky, přepravní a ochranné krytky a zátky, hadicové a trubkové spony, příslušenství pro ochranu hydraulických hadic, elektro příslušenství, stavitelné nohy a podstavce a mnoho dalšího. Zajišťujeme rovněž zakázkovou výrobu průmyslových komponentů.

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

Michal Řezáč - Plastové bazény a jímky

Vyrábíme plastové bazény, bazénové technologie a výrobky z PP, PE a PVC nejenom pro bazény. Nabízíme plastové nádrže, jímky a septiky, kanalizační a vodoměrné šachty. Dodáváme také plastové nádrže na víno pro vinařství, které vyrábíme na zakázku.