• Detail firmy

PL KOMPRESORY s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme servis, opravy a prodej kompresorů, filtrací, sušičů i separačních zařízení.

Adresa

Stoličkova 1809
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  01545663

Výrobky, činnosti

Kompresory

Kontaktní údaje

E-mail: info@plkompresory.cz
WWW: www.plkompresory.cz

Kontaktní osoba

Jiří Petřík - Jednatel

Mobil: +420 732 677 556
E-mail: info@plkompresory.cz

Michal Liška - Jednatel

Mobil: +420 731 748 601
Další firmy v oboru

REMAK a.s.

Společnost REMAK a.s. navrhuje, vyvíjí, vyrábí a prodává klimatizační jednotky, vzduchové clony a regulace vzduchotechniky. Výrobní závod se nachází v Rožnově pod Radhoštěm, jehož součástí je i vývojové centrum a zkušebna pro aerodynamická a akustická měření.

SVÁŘEČKY-OBCHOD.CZ

Zabýváme se prodejem svářecí techniky, kompresorů, zahradní techniky a také dílenského vybavení. Nabízíme širokou nabídku produktů od tuzemských i zahraničních výrobců. Dodáváme svářečky, kovoobráběcí stroje, pily, pneumatické a Aku nářadí, stavební stroje, krbová kamna, dřevoobráběcí stroje, elektrocentrály, plynové spotřebiče, stojanové vrtačky, zahradní techniku a mnoho dalšího.

Seplast, s.r.o.

Nabízíme plastové radiální ventilátory pro výzkumné laboratoře, laboratoře kontroly a vývoje či pro různá odvětví průmyslu. Zajišťujeme montáž průmyslových ventilátorů. Dodáváme střešní plastové ventilátory a příslušenství k montáži průmyslových ventilátorů - frekvenční měniče, ventilační hlavice s mřížkou, zpětné a regulační klapky, uzavřené stoličky, tlumící vložky, izolátory chvění apod.