• Detail firmy

PKV BUILD s.r.o.

Základní popis

Vyřízení kotlíkové dotace. PKV Build, s. r. o. je specialistou v oblasti energetického poradenství a vyřizování průkazů PENB

Adresa

Senožaty 284
396 01 Humpolec

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28149785

Kontaktní údaje

WWW: www.dotacekotlikove.cz/

Kontaktní osoba

JIŘÍ PECH - Jednatel

ONDŘEJ VANĚK - Jednatel

Petra Bastlová

Mobil: +420 724 299 883
Další firmy v oboru

Ing. Kamil Rod - Daňový poradce

Daňový poradce pro Vysočinu, Prahu a okolí. Již 20 let se zabývám zpracováním mezd, vedením účetnictví a daňové evidence. Poskytuji daňové poradenství, zajistím kontrolní hlášení DPH, zastupuji klienty před Finančními úřady. Jsem držitelem Osvědčení o zápisu do seznamu daňových poradců pod evidenčním číslem 2168. Díky bohatým zkušenostem v daňové problematice Vám garantuji 100% spokojenost.

Petr Razima

Zajišťujeme kompletní služby v oblasti účetní a daňové agendy. Nabízíme vedení účetnictví, vedení daňové evidence, zpracování účetních závěrek, vedení mzdové a personální agendy, zpracování podkladů k daňovým přiznáním, kompletní analýzy hospodaření firem, služby zastupování klientů, ekonomické poradenství i odborné účetní poradenství.

KAMNÁŘSTVÍ - Stanislav Topolovský

Specializací firmy je návrh, realizace a rekonstrukce kachlových kamen do kuchyní či pokojů. Stavby atypických kamen, zahradních krbů. Vše na objednávku (na klíč). Zabýváme se také poradenstvím a projektovou činností.