• Detail firmy

PKS stavby a.s.

Základní popis

Hlavním výrobním programem společnosti je realizace pozemních staveb, zejména staveb občanské vybavenosti, staveb průmyslových, staveb pro sport.

Adresa

Brněnská 38
591 01 Žďár nad Sázavou

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46980059

Výrobky, činnosti

Generální dodavatel staveb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 566 697 132
Mobil: +420 566 697 111
E-mail: machacek@pks.cz
E-mail: faron@pks.cz
WWW: www.pksstavby.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Pejchal - Předseda představenstva

Albert Macháček

Mobil: +420 606 725 506
E-mail: machacek@pks.cz
Další firmy v oboru

Jiří Tuček

Zaměřením naší společnosti je stavební a technický dozor na stavbách a inženýrsko-investiční činnost. Věnujeme se výstavbě menších objektů a RD na klíč. Dodáváme a montujeme dřevěná Eurookna do nízkoenergetických a pasivních domů. Působíme nejenom v Praze a Středočeském kraji, ale také na Vysočině. Realizované zakázky a reference naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás oslovit!

SHB Hovorka s.r.o.

Realizujeme sádrokartonářské práce, půdní vestavby, minerální podhledy a rekonstrukce bytových jader. Zrealizujeme vaše představy o bydlení. Kromě klasických realizací ze sádrokartonu provedeme i speciální práce dle návrhů zákazníka, architekta či bytového projektanta.

VIPSTAVBY s.r.o.

Naše společnost nabízí kompletních dodávky staveb dle těch nejnáročnějších požadavků zákazníků. Realizujeme kompletní stavby na klíč, zateplení objektů včetně střech, práce se sádrokartonem. Jsme autorizovanými prodejci Kanadských dřevodomů pro kraj Vysočina.