• Detail firmy

PKS-Průmyslové kolové systémy s.r.o.

Základní popis

Nákup ,prodej, servis průmyslových pneumatik, manipulacni techniky a vysokozdviznych voziku, koleček, aj. Lisování pneu mobilním lisem primo u zákazníka.

Adresa

Nam.J.z Podebrad 159
508 01 Hořice

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25931601
DIČ:  CZ25931601

Výrobky, činnosti

Nákup ,prodej, servis průmyslových pneumatik

manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků, koleček, aj. Lisování pneu mobilním lisem přímo u zákazníka

Kontaktní údaje

Fax: 493 621 759
E-mail: plachetkova@pks-sro.cz
WWW: www.pks-sro.cz

Kontaktní osoba

Romana Plachetkova - Ředitel

Telefon: +420 605 264 570
E-mail: plachetkova@pks-sro.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LUME Servis - Nářadí na čelní nakladače

Specializujeme se na prodej pracovního nářadí pro čelní nakladače. V našem sortimentu naleznete různé varianty lopat i multilopaty. Dále se jedná převážně o kráječ siláže, kleště na kulaté balíky, vidle, také vidle na balíky, paletizační a drapákové vidle, stohovací zařízení, přidržovací rameno, hrot na balíky, hák na vaky, křížový nosič a protizávaží.

NAVRÁTIL, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a výrobu pojezdových kol a koleček. Nabízíme výrobu a prodejem více než 4 000 druhů pojezdových kol o nosnosti od 20 do 12 000 kg. V naší nabídce si můžete vybrat mezi nábytkovými, odpruženými, těžkotonážními, teplovzdornými, přístrojovými a supertonážními koly nebo kola pro paletové vozíky. Vyrábíme také litinové kladky. Výroba dle specifických přání zákazníka.

Stabilplastik spol. s r.o.

Zajišťujeme výrobu a prodej přepravních palet, výrobků z recyklovaného plastu a mobilních silničních svodidel. Palety lze i pronajmout. Provádíme bezplatnou likvidaci plastových odpadů. Sídlíme v Měšicích u Prahy.