• Detail firmy

PK Technik cz s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem ložisek, klínových řemenů, hadic, filtrů a ostatních technických součástí. Nabízíme pružiny a silentbloky, pneumatické prvky.

Adresa

Křižíkova 1480
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03650871

Výrobky, činnosti

Technické součastí

Kontaktní údaje

E-mail: pktechnik@pktechnik.cz
WWW: www.technicke-soucasti.cz

Kontaktní osoba

PAVEL KOCOUREK - Jednatel

Telefon: +420 313 101 831

Zařazení v katalogu

Pobočky

Pavel Kocourek
Žižkova 534
259 01 Votice

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

FASTRA s.r.o.

Na základě požadavků vyplývajících z certifikace a registrace organizací v plynárenství nabízíme jako službu balonovací a navrtávací práce. Dodáváme uzavírací balony, komponenty pro potrubní systémy, protipožární armatury, elektrotvarovky pro potrubí z PE, zařízení pro navrtávání potrubí, zařízení pro uzavírání potrubí a mnoho dalšího.

OTOS s.r.o.

Prodej a servis autobaterií: Varta, Banner, Yuasa, Motostart. Dále nabízíme autokosmetiku: Coyote, Sheron, Velvana a nabíječky autobaterií.

Pavel Kejla

Specializujeme se na oblast svařovací techniky. Zajišťujeme prodej svařovacích strojů a zařízení včetně veškerého příslušenství. Nabízíme hořáky, řezné, brusné a lamelové kotouče, svařovací kabely, ochranné svařovací pomůcky a mnoho jiného. Naše služby zahrnují rovněž opravy a záruční i pozáruční servis svářeček či odborné poradenství k námi nabízenému zboží. Neváhejte nás kontaktovat!