• Detail firmy

PK SERVIS ZLÍN, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme kompletní řešení v oboru tlaková vzduchotechnika: kompresory - pístové a šroubové, sušičky vzduchu a filtrace. Dodáváme zařízení na úpravu stlačeného vzduchu, rozvody vzduchu a pneumatické nářadí firmy SCHNEIDER. Záruční a pozáruční servis.

Adresa

Štefánikova 1512
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26307618

Výrobky, činnosti

Kompletní řešení v oboru tlaková vzduchotechnika.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 221 572
E-mail: pkservis@pkservis.cz
WWW: www.pkservis.cz

Kontaktní osoba

Pavel Klok - Jednatel

Mobil: +420 602 529 240
Další firmy v oboru

REMAK a.s.

Společnost REMAK a.s. navrhuje, vyvíjí, vyrábí a prodává klimatizační jednotky, vzduchové clony a regulace vzduchotechniky. Výrobní závod se nachází v Rožnově pod Radhoštěm, jehož součástí je i vývojové centrum a zkušebna pro aerodynamická a akustická měření.

Seplast, s.r.o.

Nabízíme plastové radiální ventilátory pro výzkumné laboratoře, laboratoře kontroly a vývoje či pro různá odvětví průmyslu. Zajišťujeme montáž průmyslových ventilátorů. Dodáváme střešní plastové ventilátory a příslušenství k montáži průmyslových ventilátorů - frekvenční měniče, ventilační hlavice s mřížkou, zpětné a regulační klapky, uzavřené stoličky, tlumící vložky, izolátory chvění apod.

SVÁŘEČKY-OBCHOD.CZ

Zabýváme se prodejem svářecí techniky, kompresorů, zahradní techniky a také dílenského vybavení. Nabízíme širokou nabídku produktů od tuzemských i zahraničních výrobců. Dodáváme svářečky, kovoobráběcí stroje, pily, pneumatické a Aku nářadí, stavební stroje, krbová kamna, dřevoobráběcí stroje, elektrocentrály, plynové spotřebiče, stojanové vrtačky, zahradní techniku a mnoho dalšího.