• Detail firmy

PIXO Czech, s.r.o.

Základní popis

Jsme stěhovací firma poskytující levné stěhování Praze a okolí. Zajišťujeme stěhování bytů, domů, komerčních prostor vč. stěhování těžkých břemen.

Adresa

Neumannova 1453/28
156 00 Praha 5 - Zbraslav

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24151823
DIČ:  CZ24151823
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stěhování

Poskytujeme stěhovací služby v Praze a okolí za nejlepší ceny. Provádíme stěhování bytů, domů, kanceláří a jiných komerčních prostor, vyklízení pozůstalostí, sklepů či půd, zajišťujeme rozvážku s vynáškou zakoupeného zboží.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 995 599
E-mail: stehovak.praha@gmail.com
WWW: www.stehovakpraha.cz

Kontaktní osoba

Robert Mikuláštík - Jednatel

Mobil: +420 606 995 599
E-mail: stehovak.praha@gmail.com

Lukáš Velš - Jednatel

Další firmy v oboru

DUX Praha, s.r.o.

Specializujeme se na kompletní servis v oblasti ochrany majetku a osob. V rámci bezpečnostních služeb zajišťujeme ostrahu objektů, osob či různých kulturních a společenských akcí. Dále pak nabízíme recepční, detektivní a kurýrní služby, ale i úklid a jiné služby spojené se správou nemovitostí. Součástí naší činností jsou rovněž převozy peněz a cenných zásilek. Vše zařídíme rychle a spolehlivě!

Vezetcz, s.r.o.

Nabízíme kompletní služby osobní přepravy po Praze. Naše kvalitní nonstop taxislužba je Vám k dispozici 365 dní v roce. Umožňujeme objednání taxi online nebo objednání taxi přes aplikaci. Rovněž zajišťujeme levné taxi na letiště Václava Havla. Levnou taxislužbu provozujeme nejenom v Praze, ale také v Kladně a okolí.

Comvia Bus s.r.o.

Naše společnost zajišťuje pronájem tuzemských i zahraničních autobusů. Poskytujeme služby mezinárodní a tuzemské dopravy, jejichž součástí je rovněž smluvní doprava zaměstnanců a incomingová doprava.