• Detail firmy

Pivovarský hotel Kojetín, s.r.o.

Základní popis

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Kapacita je 53 lůžek. K dispozici je sauna.

Adresa

náměstí Dr. E. Beneše 61
752 01 Kojetín

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27804402

Výrobky, činnosti

Ubytovací služby.

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Kapacita je 53 lůžek. K dispozici je sauna.

Kontaktní osoba

Mojmír Ing. Haupt - Jednatel

Telefon: 581 277 882
Telefon: 581 703 004
E-mail: hotel@pivovar.kojetin.cz
WWW: www.kojetin.cz/hotelpivovar

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Penzion U Zvěřinů

Provozujeme rodinný penzion v jižních Čechách nedaleko hranic s Rakouskem a kapacitou 21 lůžek. V okolí penzionu jsou cyklostezky, upravené běžecké trasy, golfové hřiště, rybníky, lesy, rovněž tak mnoho kulturních památek. Naleznete zde historickou úzkorozchodnou železniční trať s unikátní parní lokomotivou či Muzeum veteránů. V zimním období je pro lyžaře k dispozici lyžařský vlek.

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.

Sportbowling, s.r.o.

Naše společnost provozuje střelnici s možností střelby z krátkých i dlouhých zbraní a bowling se dvěma dráhami a 50-ti místy k sezení. Prostory zařízení jsou vhodné pro pořádání společenských akcí. Zajišťujeme rovněž ubytování v penzionu u Růžičků v Třešti - v srdci Českomoravské vysočiny, s kapacitou 17 míst. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a společnou kuchyňku, parkování je ve dvoře.