• Detail firmy

Pivní klenoty, s.r.o.

Základní popis

Vítá Vás pivotéka Pivní lékárna Brno! V našich sklepních prostorách pivotéky naleznete za rozumné ceny vše od klasických českých ležáků.

Adresa

Kořenského 879/19
621 00 Brno - Řečkovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28482531
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Upomínkové a dárkové předměty

prodej- dárkové pivní balíčky.Slavíte firemní narozeniny nebo vánoční večírek? Krásné pivní balíčky jsou neotřelým a dostupným dárkem!

Kontaktní údaje

E-mail: info@pivni-lekarna.cz
WWW: www.pivni-lekarna.cz
WWW: www.pivniklenoty.cz

Kontaktní osoba

Ing. Daniel Budík - Jednatel

Mobil: +420 728 315 963

PETR HOLEŠ - Jednatel

MICHAL ŠAMÁNEK - Jednatel

Další firmy v oboru

CONFORMAT S.A. (zastoupen Net´Tech Europe s.r.o.)

Prodáváme spotřební materiál, vybavení a zařízení pro čisté a kontrolované prostory: jednorázové, netkané, sterilní utěrky, rukavice latexové, nitrilové, ochranné, biocidy, dezinfekce, alkohol, tyčinky validační, stěrové, čisticí, validační sety, violky, úklidové pomůcky, strhávací rohože, Dycem, vzorkovací pomůcky, vysavače, zařízení prostor, jednorázové oděvy: čepice, pláště, kombinézy, návleky.

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Petr Soukup - Royalsoap

Zabýváme se výrobou a prodejem dárkových vykrajovaných mýdel. Vykrajovaná glycerinová mýdla jsou vyráběna ručně, vykrajujeme je pomocí malých dlátek a nožíků. Na zakázku Vám vyrobíme jedinečné dárkové mýdlo zabalené v dekorativní dřevěné či papírové krabičce, která spolu s mýdlem krásně ladí. Chcete-li originální dárek, v našem e-shopu si z široké nabídky nádherných mýdel jistě vyberete.