• Detail firmy

PÍSEK SEYČEK ARCHITEKTI s.r.o.

Základní popis

Nabízíme služby architekta. Vypracujeme architektonické studie s vizualizací ve 3D, projekty staveb, konstrukcí. Dále se zabýváme územním plánováním.

Adresa

Korunní 810/104
101 00 Praha 10 - Vinohrady

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27566200

Výrobky, činnosti

Architektura

Kontaktní údaje

E-mail: info@ps-architekti.com
WWW: www.ps-architekti.com

Kontaktní osoba

Ing. arch. JIŘÍ PÍSEK - Jednatel

Mobil: +420 774 627 114

Ing.arch. JAN SEYČEK - Jednatel

Další firmy v oboru

M. L. Engineering & Consulting, s.r.o.

Zpracováváme projekty a posudky v oblasti statiky a dynamiky (vibrace, účinky větru, nárazy). Specializujeme se na energetické a průmyslové stavby. Stěžejní činnosti firmy je zpracování: posudků a návrhů základů strojů, projektů seismicky odolných konstrukcí budov, hodnocení složitých konstrukcí a budov pří mimořádném zatížení (exploze, nárazy či klimatické zatížení). Více na našich www stránkách.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

OMEGA project s.r.o.

Projekční a inženýrský ateliér. Projektujeme jakékoliv objekty v oboru pozemních staveb včetně návrhů. Projekty nízkoenergetických a pasivních domů, dřevostaveb. Poskytujeme komplexní inženýrské služby, zajištění stavby, technický dozor investora.