• Detail firmy

PÍSECKÁ BRÁNA, s.r.o.

Základní popis

Provozujeme barokní objekt u Pražského hradu vhodný pro svatby, společen. setkání, výstavy, koncerty, charit. akce a prezentace. Ve

Adresa

V Nových Vokovicích 150/19
160 00 Praha 6 - Vokovice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27168131

Výrobky, činnosti

Semináře, školení, svatby, koncerty, výstavy.

Provozujeme barokní objekt u Pražského hradu vhodný pro svatby, společen. setkání, výstavy, koncerty, charit. akce a prezentace.

Kontaktní údaje

E-mail: info@piseckabrana.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Mändl - Jednatel

Telefon: 220 612 222
Telefon: 233 321 313
Mobil: 602 380 007
E-mail: petr@piseckabrana.cz
WWW: www.piseckabrana.cz
Další firmy v oboru

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.

KOŠTOVNA U POČTŮ

KOŠTOVNA u Počtů navazuje na dlouholetou tradici vináren datovanou už od roku 1897. Zakladatel vinárny Jan Počta, populární letenský vinárník, naléval s láskou všem těm, kdo po denní únavě přišli do jeho vinárny. My v této krásné tradici pokračujeme.