• Detail firmy

PIPEX, s.r.o.

Základní popis

Dodávky identifikačních náramků z tyveku, vinylu a silikonu. Tyvek ("papírové") náramky od 1,20 Kč, Trilamonátové (tenký vinyl) náramků od 1,80 Kč, Vinylové náramky (kvalitní 3-vrstvý vinyl) od 3,80 Kč, Silikonové náramky od 8 Kč.

Adresa

T. G. Masaryka 115
562 01 Ústí nad Orlicí

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48172286
DIČ:  CZ48172286

Výrobky, činnosti

Reklamní náramky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 665 996
E-mail: info@wb-sys.com
WWW: www.wb-sys.com

Kontaktní osoba

Štefan Turay

Mobil: +420 774 665 996

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PÖSAMO - ŘETĚZÁRNA spol. s r.o.

Již více než 20 let vyrábíme řetězy všech druhů - nerezové, mosazné, plastové, z oceli v různých barvách a povrchových úpravách. Kromě různých řetězů a řetízků dodáváme také klíčové reklamní přívěsky. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment.

PROMESA s.r.o.

Nabízíme výrobu plošných spojů. Zhotovujeme jednovrstvé plošné spoje, dvouvrstvé plošné spoje a vícevrstvé plošné spoje. Zajišťujeme i výrobu plošných spojů na zakázku a také prototypů plošných spojů.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.