• Detail firmy

PIPEservis, s.r.o.

Základní popis

Společnost vznikla v roce 2007. Hlavní činností společnosti jsou montáže a rehabilitace vysokotlakých potrubních systémů (plynovody, parovody, vodovody - svařování metodami 111 a 141), kompletní opravy obaloven a ostatní zámečnické práce.

Adresa

Baráky 68
696 02 Ratíškovice

Okres: Hodonín
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27742971

Výrobky, činnosti

montáže potrubních systémů

Kontaktní údaje

E-mail: pipeservis@pipeservis.cz
WWW: www.pipeservis.cz

Kontaktní osoba

Marek Procházka - Jednatel

Mobil: 723 171 947
Další firmy v oboru

Jan Petřík - kovářství, zámečnictví

Zaměřujeme se na zakázkovou kovářskou a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kované brány, ploty, mříže, schodiště, zábradlí, kovové konstrukce a mnoho dalšího. Provádíme rovněž opravy a renovace kovářských a zámečnických výrobků.

Rostislav Luža - Zámečnictví

Služby firmám formou výroby polotovarů i kompletních celků. Specializujeme se na CNC obrábění a CNC zpracování plechů, svařování dílů, navařování šroubů a matic, závitování a zahlubování otvorů. Provádíme kompletaci zakázek.

GAVEB, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oboru zámečnictví a kovoobrábění, většinou však pracujeme na zakázku. Od počátku založení společnosti jsme hodně postoupili a na žádosti zákazníků jsme služby rozšířili. Vyrobíme pro Vás schodiště, zábradlí, klece, bezpečnostní hrazení, billboardy a mnoho dalších výrobků. Pro delší trvanlivost výrobků provádíme také povrchové úpravy.