• Detail firmy

Pila Zubíček

Základní popis

Naše firma se zabývá výrobou truhlářského a stavebního řeziva.Náš sortiment : hranoly, fošny, palubky, desky, střešní latě, palivové dřevo, suché truhlářské řezivo Dále také nabízíme impregnaci, sušení a hoblování dle požadavků zákazníka.

Adresa

Kateřinice 57
756 21 Kateřinice

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46572295
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Suché truhlářské řezivo

Kontaktní údaje

Telefon: 607 728 491
WWW: www.pila-zubicek.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Zubíček - Majitel

Telefon: 607 728 491
E-mail: miroslav.zubicek@valachnet.cz
Další firmy v oboru

Truhlářství U Mlejna

Zabýváme se výrobou dřevěného nábytku na zakázku. Nabízíme zhotovení vestavěných skříní, postelí, dveří vč. obložek, kuchyní, schodišť, kancelářského nábytku a dalších dřevěných výrobků.

ZHT Group s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a výrobu plastových nástaveb hasičských a speciálních vozidel, plovoucích čerpadel AMPHIBIO a dalších speciálních plastových výrobků. Zajišťujeme CNC zpracování a obrábění plastů a dřeva či CNC formátování dřeva.

ZETO group s.r.o

Zajišťujeme kompletní truhlářské a stolařské práce na zakázku. Provádíme formátování velkoplošných materiálů, výrobu nábytkových dílů, výrobu nábytkových dvířek, zpracování návrhů interiérů, olepování hran ABS apod. Dodáváme kvalitní materiály pro výrobu nábytku, plošné materiály, laminátové desky, kuchyňské pracovní desky a mnoho dalšího.