• Detail firmy

Pila Stožice

Základní popis

-pila -zakázková výroba řeziva -nákup a prodej dřeva a řeziva -výroba palet a podlážek -výroba stavebního řeziva -doprava řeziva.

Adresa

Stožice 6
389 01 Stožice

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16838602

Výrobky, činnosti

Stavební dřevo, řezivo

pila -zakázková výroba řeziva -nákup a prodej dřeva a řeziva -výroba palet a podlážek -výroba stavebního řeziva -doprava řeziva.

Kontaktní osoba

Ing. Bohuslav Čížek - Majitel

Telefon: 383 382 676

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Josef Rytíř - Dřevovýroba

Provádíme zpracování borové a smrkové kulatiny. Zabýváme se výrobou palivového dřeva a prodejem palet, beden, stavebního řeziva - fošny, hranoly a latě pro Vaši stavbu. Naším cílem je spokojenost zákazníků, proto věnujeme velkou pozornost Vašim individuálním potřebám. Nabízíme truhlářskou a paletářskou výrobu za přijatelné ceny. Věříme, že budete spokojeni.

Josef Hořejš ml.

Věnujeme se výrobě dřevěných schodišť a truhlářských výrobků na zakázku. Zhotovujeme dřevěná schodišťová madla (včetně repasování starších madel), kovová i dřevěná zábradlí, obkládáme betonové schody a dle individuálních požadavků vyrábíme masivní nábytek a dřevěné prvky. Repasujeme

Derpal Logistic s.r.o.

Zabýváme se obchodem s dřevěnými paletami, gitterboxy, kovovými obaly, včetně zajištění jejich oprav již od roku 1994. Pro poskytnutí kvalitního 24 hodinového servisu zajišťujeme dopravu 5-ti nákladními soupravami s minimální kapacitou 756 kusů palet. Měsíčně zobchodujeme 80 000 kusů palet. Naše výrobky je možné tepelně ošetřit ochranou HT nebo sušit na požadovanou vlhkost.