• Detail firmy

PILA SÁZAVA, spol. s r.o.

Základní popis

Zabýváme se výkupem a pořezem kulatiny či prodejem stavebního řeziva. Zajišťujeme nákladní autodopravu.Stavební činnost na klíč, výstavba a oprava výrobních, průmyslových hal a zemědělských objektů.

Adresa

Sázava 16
592 11 Sázava

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25304003

Výrobky, činnosti

Pořez kulatiny

Kontaktní údaje

E-mail: pila.sazava@unet.cz
WWW: www.losenice.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Šimeček - Jednatel

Mobil: +420 603 546 069

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zbyněk Vejvoda

Věnujeme se zateplování budov. Provádíme veškeré stavební práce v součinnosti s pracemi řemeslnými - zajistíme komplexní výstavbu průmyslových objektů, bytových a rodinných domů, obchodních prostor. Rekonstruujeme části budov, bytová jádra, pracujeme se sádrokartonem. Provozujeme autodopravu užitkovým vozem.

SHB Hovorka s.r.o.

Realizujeme sádrokartonářské práce, půdní vestavby, minerální podhledy a rekonstrukce bytových jader. Zrealizujeme vaše představy o bydlení. Kromě klasických realizací ze sádrokartonu provedeme i speciální práce dle návrhů zákazníka, architekta či bytového projektanta.

FACHMAN STAV v.o.s.

Činnost naší společnosti je zaměřena na realizaci staveb a stavební úpravy. Specializujeme se především na fasádní úpravy - jako první na Vysočině jsme aplikovali stříkanou silikonovou omítku Mapei, běžně provádíme finální točené nebo rýhované silikonové omítky. Zajišťujeme rovněž projektové dokumentace a stavební dozor. V případě zájmu jsme schopni dodat i stavební materiál.