• Detail firmy

Pila Rozsochatec s.r.o.

Základní popis

Nabízíme stavební a truhlářské řezivo, dřevodesky, palubky, podlahové palubky, OSB, překližky.stavba srubů, roubenek, garáží, přístřešků, mostků

Adresa

Rozsochatec 137
583 01 Chotěboř

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25922513
DIČ:  CZ25922513
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  10

Výrobky, činnosti

Řezivo

Kontaktní údaje

Telefon: +420 569 628 112
E-mail: pilarozsochatec@seznam.cz
WWW: www.pila-rozsochatec.cz

Kontaktní osoba

Ing. JAN VOTAVA - Jednatel

Mobil: +420 603 891 713

JIŘÍ ČERTNER - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr Pejřimovský - Truhlářství Retro

Věnujeme se truhlářské výrobě. Vyrábíme nábytek z masivu na míru ve speciálních povrchových úpravách. Kromě nábytku, který i renovujeme, nabízíme také různé dřevěné konstrukce, jako jsou pergoly, altány, garážová stání či terasy. Prodáváme lazury, laky a barvy na dřevo i kovy. Barvy Vám rovněž namícháme dle Vašeho přání.

COUNCIL Český Krumlov s.r.o.

Firma Dřevostavby COUNCIL se specializuje na výstavbu energeticky úsporných přízemních dřevostaveb s difuzně otevřenou nebo uzavřenou konstrukcí. Realizujeme dřevostavby v různém stupni rozestavěnosti, na klíč, ale zároveň poskytujeme službu dřevostavby svépomocí. Nabízíme kvalitní práci a nadstandardní komunikaci s klientem.

VIPSTAVBY s.r.o.

Naše společnost nabízí kompletních dodávky staveb dle těch nejnáročnějších požadavků zákazníků. Realizujeme kompletní stavby na klíč, zateplení objektů včetně střech, práce se sádrokartonem. Jsme autorizovanými prodejci Kanadských dřevodomů pro kraj Vysočina.