• Detail firmy

Pierre Vogts s.r.o.

Základní popis

Prodej náhradních dílů a autokosmetiky. Provoz autoservisu, pneuservisu a autopůjčovny. Tažná a zabezpečovací zařízení, autoskla, emise. Odtahové sl.

Adresa

Všeruby 236
330 16 Všeruby

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25230972
DIČ:  CZ25230972
Rok založení:  1999

Výrobky, činnosti

Prodej náhradních dílů a autokosmetiky. Provoz autoservisu, pneuservisu a autopůjčovny. Montujeme tažná zařízení a zabezpečovací zařízení, vyměňujeme autoskla, měříme emise a prodáváme autorádia či autoalarmy včetně montáže. Odtahové služby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 915 027
Mobil: +420 603 586 553
E-mail: pierre.vogts@tiscali.cz
WWW: www.autoservisvseruby.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Mašek - Jednatel

Další firmy v oboru

Tomáš Novotný - LAMITECH

Zabýváme se zakázkovou výrobou ze sklolaminátu. Provádíme sportovní a individuální úpravy automobilů - především úpravy nárazníků, prahů, křídel a jiných doplňků z kompozitů. Další naší činností je výroba jednoúčelových strojů a zařízení a průmyslová automatizace.

AUTOELEKTRONIKA - Martin Štrobl

Jsme specialistou na opravy autoelektroniky. Provádíme veškeré opravy řídících jednotek, např. motorů, tachometrů, klimatizace, centrálního zamykání, ovládání oken, ABS, autorádií, zesilovačů antén, regulace topení a u některých typů vozidel rovněž přístrojových desek. Zaměřujeme se také na opravy dálkových ovládání a startovacích karet k vozidlům. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

B & S Servis Plzeň s.r.o.

Provozujeme odtahovou službu s možností převozu 2 osobních automobilů a 2 cestujících v odtahovém vozu. Možnost připojení vleku na další 2 automobily. Provádíme opravy silničních vozidel. Nabízíme drobné servisní práce na počkání. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní autodopravu do 3,5 tuny. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli.