• Detail firmy

PIEDRA EMPRESA s.r.o.

Základní popis

PŘÍRODNÍ KÁMEN, KAMENICTVÍ PRO INTERIÉR / EXTERIÉR mramor, žula, travertin, vápenec, pískovec. Obklady, podlahy, dlažby, fasády, koupelnové a kuchyňské desky, parapety, schody, a mnoho dalšího.

Adresa

Sicherova 1601/12
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24732133
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

PŘÍRODNÍ KÁMEN, KAMENICTVÍ PRO INTERIÉR / EXTERIÉR

mramor, žula, travertin, vápenec, pískovec. Obklady, podlahy, dlažby, fasády, koupelnové a kuchyňské desky, parapety, schody, a mnoho dalšího.

Kontaktní údaje

Telefon: 246 032 300
E-mail: pavel@piedra.cz
WWW: www.piedra.cz

Kontaktní osoba

Pavel Daněk - Jednatel

Mobil: +420 777 900 900

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

CEMEX Czech Republic s.r.o.

CEMEX je předním světovým výrobcem stavebních materiálů, který poskytuje vysoce kvalitní výrobky a služby zákazníkům ve více než 50 zemích. Mexická společnost působí v České republice od roku 2005. CEMEX v Česku provozuje betonárny, štěrkovny, kamenolomy, cementárnu v Prachovicích, cementovou mlýnici v Dětmaroviccíh a výrobnu speciálních přísad do betonu.

PRAGAKOM, spol. s r.o.

Dodáváme výrobky z polypropylenu - plastové kontejnery pro medicinální a jiný škodlivý odpad, kancelářské potřeby, obaly a další. Dovážíme produkty z přírodního kamene. Distribuujeme přírodní kosmetiku. Výroba kancelářských potřeb z komůrkového polypropylenu. Výroba tvarových obalů z polypropylenu. Zajišťujeme výrobu dvoučlánkových kontejnerů typu 303 G.