• Detail firmy

PHT service, s.r.o.

Základní popis

Naše silná stránka je v oboru svařování (robotické pracoviště), tváření trubek, zpracování hlavně oceli, hliníku i ušlechtilé oceli, jakož i tvarování trubek.

Adresa

Mašovická 154/2
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28362411
DIČ:  CZ28362411

Výrobky, činnosti

Kovové výrobky, dělelí kovů, tryskání

- laserové řezání (do 15 mm síla materialu), ruční svařovaní (několik pracovišť; MIG, TIG, WIG), robotní svařovaní (3 roboty; MIG, TIG, WIG; moduly)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 226 807 040
E-mail: info@pht-service.cz
WWW: www.pht-service.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Novák

Telefon: 777 177 229
Mobil: +420 777 177 229
E-mail: info@pht-service.cz

Ing. Miroslav Kníže - Jednatel

Andreas Hans Thaler - Jednatel

Mobil: +420 777 091 269
Další firmy v oboru

Studio Spirála s.r.o.

Zaměřujeme se na vše, co Vám pomůže v přímé komunikaci mezi Vámi a Vašimi zákazníky. Navrhujeme a vyrábíme kovové či dřevěné stojany a promo stánky, prezentační stojany i stánky, dárkové předměty, prodejní ostrovy tištěné vůně a světelnou reklamu. Specializujeme se na voňavý aroma marketing. Zabýváme se výrobou rozkládacích stánků.

Alice Maděrová

Hlavní činností firmy je stavební zámečnictví. Kromě ocelových konstrukcí, výtahových šachet, mříží, schodišť a dalších stavebních prvků provádíme také zakázkové zámečnické práce na zakázku, svařujeme i dělíme materiály.

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.