• Detail firmy

PHOBOS spol. s r.o.

Základní popis

Vývoj a výroba docházkových a přístupových systémů na bázi bezkontaktní identifikace RFID, výroba bezpečnostních technologií, zakázkové aplikace identifikací v průmyslu, stavebnictví, dopravě apod. Další aktivitou je distribuce elektronických prvků.

Adresa

Horní 199
744 01 Frenštát pod Radhoštěm

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13642740
DIČ:  CZ13642740
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  20
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Identifikace osob

Docházka, přístup - kontrola vstupu ON-LINE, OFF-LINE, přístupové systémy - autonomní identifikace, čtečky, docházkové a přístupové terminály.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 836 961
Fax: +420 556 836 011
E-mail: phobos@phobos.cz
WWW: www.bezkontaktni.cz
WWW: www.phobos.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Šiška, - identifikační systémy

Telefon: 556 836 961
E-mail: siska@phobos.cz

Radim Melichařík, - elektronické součástky

Telefon: 556 836 961
E-mail: melicharik@phobos.cz
Další firmy v oboru

Martin Suszka

Poskytujeme veškeré elektroinstalační práce a kompletní elektroinstalace bytů a bytových společenství. Provádíme rekonstrukce rozváděčů, elektroúdržbu bytového fondu, montáže zabezpečovacích systémů, zjištění poruch a opravy elektrických zařízení, odstranění porevozních závad apod. Rovněž se zaměřujeme se na realizace a montáž hromosvodů v souladu s platnými normami.

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.

AC/DC Elektro s.r.o.

AC/DC ELEKTRO s.r.o. je specialistou na vypracování a realizaci projektů silnoproudých a slaboproudých elektroinstalací. Mezi poskytované služby patří elektroinstalace vnitřních a vnějších rozvodů NN, rozvodů pro slaboproud EPS, EZS, CCTV, ACS, elektroinstalace a rozvody pro měření a regulaci, montáže hromosvodů a rovněž elektroinstalace rozvodů pro počítačové sítě.