• Detail firmy

PhDr. Zdeňka Kárná

Základní popis

Koučink Osobní koučink Profesní koučink, Firemní koučink, Koučink pro komunální politiky, Koučink přesvědčivého projevu,Koučování učení u dospělých st

Adresa

Kounicova 680/6
602 02 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60531606
  • Služby

Výrobky, činnosti

Koučink

Osobní koučink, Profesní koučink, Firemní koučink, Koučink pro komunální politiky, Koučink přesvědčivého projevu, Koučování učení u dospělých studentů.

Kontaktní údaje

WWW: www.zdenkakarna.cz

Kontaktní osoba

PhDr. Zdeňka Kárná - Majitel

Mobil: +420 773 493 549
E-mail: zdenka.karna@seznam.cz
Další firmy v oboru

Consultant Partners, s.r.o.

Specializuji se na rekvalifikace, školení, kurzy a semináře. Pořádám školící a rozvojové programy pro klienty z oblasti výrobních, strojírenských nebo zpracovatelských provozů.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

Ing. Tomáš Vůjta

Zabýváme se obchodní činností v oblasti IT. Poskytujeme servis PC a periferií, internetové služby, proaktivní provozní podporu IT, poradenské a konzultační služby.