• Detail firmy

PhDr. Štefan Medzihorský

Základní popis

poradenství Školení a semináře Organizace vzdělávacích akcí Školení a semináře pro obchodníky Školení a semináře pro vedoucí pracovníky

Adresa

Karlštejnská 11/30
158 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43082408
DIČ:  CZ460610724
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Školení a semináře pro obchodníky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 611 455
Fax: +420 251 612 282
E-mail: pyramida@pyramida-institut.cz
WWW: www.pyramida-institut.cz

Kontaktní osoba

PhDr.PhMr. Štefan Medzihorský - Majitel

Další firmy v oboru

Mgr. Josef Vološin - Optimal-Energy.cz, a.s.

Zabývám se poradenskou a konzultační činností v oblasti energetiky. Zajišťuji optimalizaci nákladů změnou dodavatele elektřiny a plynu a následné úspory v nákladech za osvětlení, vodu a teplo. Pomáhám se zaváděním technologií v rámci alternativních a obnovitelných zdrojů energie.

IBS motorpress s.r.o.

Vydavatelství IBS motorpress se specializuje na vydávání odborného časopisu Autoservis, Oldtimer a Motorsport-Ing. Oslovuje profesionály v různých oblastech souvisejících s automobily. Přinášíme Vám také služby našeho firemního servisu a služby na odhady a posouzení vozidel.

London Institute Praha, s.r.o.

Věnujeme se výuce cizích jazyků. Nabízíme výuku angličtiny pro firmy, jazykové pobyty v zahraničí, mezinárodní jazykové zkoušky, pomaturitní angličtinu, intenzivní jazykové kurzy apod. Zajišťujeme překlady do cizích jazyků - odborné jazykové překlady, expresní jazykové překlady a vícejazyčné překlady do cizích jazyků.