• Detail firmy

PhDr. Lenka Vlková

Základní popis

Nabídka individuální a firemní výuky cizích jazyků. Zajišťování překladů a tlumočení.

Adresa

Karlovo nám. 30
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13339974
Rok založení:  1992

Výrobky, činnosti

Jazyková škola

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 230 050
Fax: +420 222 230 050
E-mail: jazyky@volny.cz
WWW: www.jazykovaagentura.cz

Kontaktní osoba

PhDr. Lenka Vlková - Majitel

Další firmy v oboru

Autoškola Telos s.r.o.

Naše autoškola zajišťuje výuku a výcvik pro řidičská oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D, D+E a T. Všichni naši zaměstnanci i externí spolupracovníci jsou odborně a profesně způsobilí, většina učitelů naší autoškoly má navíc vzdělání v pedagogice či andragogice. V rámci služeb autoškoly nabízíme rovněž školení řidičů, psychologická vyšetření nebo zastupování před správními orgány.

FM Institute, s.r.o.

Nabízíme rekvalifikační a jiné vzdělávací kurzy z oblasti Facility managementu a správy majetku. Kurzy pořádáme jako veřejné i na zakázku pro jednotlivce nebo firemní skupiny, jsme schopni upravit i některé kurzy dle požadavku a zaměření Vaší firmy. Odborným garantem vzdělávacích programů je IFMA CZ.

AUTOŠKOLA Luboš Vojtíšek

Poskytujeme služby autoškoly, jejíž tým v současné době tvoří 4 profesionální učitelé. Zajišťujeme komplexní výuku skupin A a B. Součástí našich služeb je rovněž školení řidičů referentů, vstupní praktické přezkoušení řidičů pro firmy a povinné školení řidičů na profesní osvědčení. Mottem Autoškoly Vojtíšek je „Naučit své klienty kvalitní, zodpovědné a bezpečné jízdě“.