• Detail firmy

PhDr. Kateřina VRTĚLOVÁ

Základní popis

Nabízím psychoterapii, psychologické konzultace, life coaching, supervize a vzdělávání formou otevřených seminářů. Pomoc a spolupráci nabízím lidem, kteří se ocitli v životní krizi, prožívají těžké období či se jen chtějí dále rozvíjet.

Adresa

Salmova 1734/19
678 01 Blansko

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74775294
  • Služby

Výrobky, činnosti

Psychoterapie

Kontaktní údaje

E-mail: 77kate@seznam.cz
WWW: www.psychoterapie-supervize.cz

Kontaktní osoba

PhDr. Kateřina Vrtělová

Mobil: +420 602 409 913
E-mail: 77kate@seznam.cz
Další firmy v oboru

Gral Moravia, a.s.

Nabízíme zakázkové vedení účetnictví pro podniky i drobné živnostníky. Zpracováváme podvojné účetnictví a také zajišťujeme vedení daňové evidence. Naše společnost Vám také nabízí možnost daňové optimalizace Vašich výdajů. Poskytujeme komplexní daňové poradenství. Věnujeme se externí mzdové agendě a zpracování účetní závěrky. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Mgr. Alžběta Jurtíková

Poskytujeme služby v oblasti průmyslového vlastnictví. Zajišťujeme zpracování přihlášek vynálezů a užitných vzorů, přihlašování patentů, užitných a průmyslových vzorů či ochranných známek, a to nejen v ČR, ale i v zahraničí, dále pak zastupování před úřady, vč. zastupování ve sporných řízeních, návrhy licenčních smluv, vyřízení změn v rejstříkových údajích, konzultace, překlady odborných textů aj.

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.