• Detail firmy

PhDr. Karin Kateřina Šuchová

Základní popis

Hledáte pomoc při zvládání a řešení obtížných situací, se kterými si sami aktuálně nevíte rady? Poradna pro rodinu poskytuje poradenské a konzultační služby v oblasti rodinné a párové psychoterapie.

Adresa

Labská kotlina 964/4
500 02 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88516407

Výrobky, činnosti

Poradna pro rodinu - rodinné poradenství.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 339 990
E-mail: ksuchova@seznam.cz
WWW: www.psycholog-hradec-kralove.com

Kontaktní osoba

Karin Šuchová

Mobil: +420 608 339 990
E-mail: ksuchova@seznam.cz
Další firmy v oboru

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

KOLINT s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na daňové poradenství, ekonomické rozbory a prognózy. Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou a mzdovou evidenci pro právnické i fyzické osoby, ale také pro neziskové organizace. Nabízíme kompletní servis v oblasti účetnictví, zajištěný našimi profesionálními účetními. Na našich internetových stránkách naleznete seznam všech poskytovaných služeb.