• Detail firmy

PhDr. Jana Zemanová

Základní popis

Nabídka průvodcovských, překladatelských a tlumočnických služeb. Výuka italštiny, ruštiny, angličtiny a češtiny pro cizince. Organizuji také zájezdy.

Adresa

Krátká 2441/11
100 00 Praha 10 - Vinohrady

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41118723
  • Služby

Výrobky, činnosti

Překlady a průvodcovské služby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 602 204 842
E-mail: zemanova.jana@post.cz
WWW: www.guide-jana-zemanova.com

Kontaktní osoba

PhDr. Jana Zemanová

Mobil: +420 602 204 842

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jazyková škola ETC

Jsme jazyková škola v Praze, která vznikla v roce 1990 a nabízí jazykové kurzy všem, kteří chtějí zlepšit svůj cizí jazyk či zdokonalit a oživit své stávající znalosti. Nabízíme individuální a podnikové kurzy. Připravíme Vás pro státní i mezinárodní uznávané zkoušky. Nabízíme Vám i kurzy v zahraničí a tak Vám zajistíme se naučit cizí jazyk přímo v dané zemi. Překlady i soudně ověřené .

Agentura PŘEKLADY A TLUMOČENÍ s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti tlumočení a překladů do všech světových jazyků. Zajišťujeme korektury překladů, úřední překlady, překlady titulků, konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení nebo i tlumočení telefonického rozhovoru.

diving4luck - Pavel Krs

Zabýváme se prodejem potápěčského vybavení a provozujeme potápěčskou školu. Další naší činností je práce pod vodou, především vyhledání a vylovení předmětů z vody, z hloubky až do 20 m a 10 kg váhy předmětu. Provádíme rovněž kontrolu trupu lodi, příp. nafocení závad. Ostatní služby po individuální dohodě.