• Detail firmy

PhDr. Helena Slavíčková

Základní popis

Soudní překlady úředních a právních dokumentů, smlouvy, rozsudky, vysvědčení, diplomy, výuční listy, lékařské zprávy, matriční doklady, zakladatelské listiny, výpisy z obch. rejstříků, živnost. rejstříků, rejstříku trestů, z katastru nemovitosti.

Adresa

Ratibořská 38
747 05 Opava - Kateřinky

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12125733

Výrobky, činnosti

Soudní překlady

Kontaktní údaje

E-mail: slavickova.h@seznam.cz
WWW: www.tlumocnice.net

Kontaktní osoba

PhDr. Helena Slavíčková - Majitel

Mobil: +420 602 767 335
E-mail: slavickova.h@seznam.cz
Další firmy v oboru

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.

DÚOPAM, s. r. o.

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro malé i velké organizace. Zajišťujeme podvojné účetnictví, daňovou evidenci, vedení mzdové agendy, zpracování mezd, rekonstrukci účetnictví, zastupování na úřadech, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství či vedení personální agendy.

ČECH - ENGINEERING, a.s.

Zabýváme se komplexní výstavbou pozemních a inženýrských staveb. Poskytujeme architektonické a inženýrské služby a související technické poradenství.