• Detail firmy

PhDr. Eva Wohlmuthová

Základní popis

překlady a tlumočení - z němčiny do ruštiny a opačně - z němčiny do češtiny a opačně výuka - němčina - ruština - čeština

Adresa

Trávníčkova 1763/3
155 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11219467
  • Služby

Výrobky, činnosti

Překlady a tlumočení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 251 610 601
E-mail: ewohlmuthova@seznam.cz
E-mail: eva_w@seznam.cz
WWW: www.e-w.cz

Kontaktní osoba

PhDr. Eva Wohlmuthová - Majitel

Mobil: +420 603 421 373
Další firmy v oboru

Jana Zamorová

Specializuji se na překlady, tlumočení a vyučování španělštiny. Zajišťuji překlady textů a dokumentů napříč všemi obory lidské činnosti. Doplňkově překládám i z a do portugalštiny. V rámci výuky španělštiny nabízím individuální hodiny pro začátečníky i pokročilé, doučuji středoškolské a vysokoškolské studenty. Učím rovněž češtinu španělsky a portugalsky hovořící cizince a studeny ZŠ a SŠ.

Ing. Josef Konečný - INTERLINGUA SERVIS

Poskytujeme úplný překladatelský a tlumočnický servis. Zaměřujeme se na ověřené překlady, expresní překlady, ekonomické a právní překlady, překlady daní, účetnictví a další. Nabízíme kvalitní překlady do všech jazyků - například z francouzštiny, ruštiny, angličtiny, japonštiny, thajštiny a dalších. Zakládáme si na kvalitě našich překladů a vyhovíme Vašim individuálním požadavkům.

Pellar Ruben

Poskytujeme služby v oblasti překladů a tlumočení. Zabýváme se nizozemštinou, němčinou, romštinou, angličtinou a francouzštinou. Provádíme překlady odborných textů, soudní ověření, konsekutivní i simultánní tlumočení.