• Detail firmy

Pharmtec Corporation, s.r.o.

Základní popis

Poskytování ekonomického, personálního, finančního a organizačního poradenství

Adresa

Mátová 211
104 00 Praha 10 - Křeslice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27954188

Výrobky, činnosti

Finanční a organizační poradenství

Kontaktní údaje

E-mail: pharmtec@seznam.cz

Kontaktní osoba

MUDr. Petr Dedek - Jednatel

Mobil: 773 919 777
Další firmy v oboru

ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘ MAKOVEC - FUČÍKOVÁ

Naše advokátní kancelář poskytuje veškerý právní servis občanům i podnikatelských subjektům. Zaměřujeme se na všechny oblasti právního řádu České republiky. Zajišťujeme právní zastoupení v řízení před soudy či dalšími orgány, právní porady a rozbory, sepisování listin, obhajobu v trestních věcech, zřízení svěřeneckých fondů a mnoho dalšího.

BOZPOTZ s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti financí, bezpečnosti a hygieně práce. Nabízíme poradenství v bezpečnosti a hygieně práce, rovněž služby soudního znalce BOZP a poradenství požární ochrany. Zajišťujeme také odborné finanční poradenství pro různé podnikatelské subjekty. Provádíme revize tlakových a plynových zařízení.

Milena Bildová - osobní kouč

Jako osobní kouč a konzultant pracuji již mnoho let a jsem zde pro každého, kdo se touží zlepšit, zvýšit své schopnosti, maximálně využít potenciál, který v něm dřímá. Život často může být mnohem méně stresující a vyčerpávající, než se nám zdá. Klíčem je najít a odstranit příčiny toho, co nás brzdí či trápí. Nehledě na to, zda je to v pracovní nebo osobní oblasti.