• Detail firmy

PharmDr. Karel Ulrych

Základní popis

On-line prodej farmaceutických přípravků.

Adresa

Sluštice 139
250 84 Sluštice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65586417
DIČ:  CZ6211171296

Výrobky, činnosti

On-line lékárny

Kontaktní údaje

Telefon: +420 274 821 942
Mobil: +420 777 228 160
E-mail: info@epharmacy.cz

Kontaktní osoba

PharmDr. Karel Ulrych - Majitel

Další firmy v oboru

HYLA Group s.r.o.

Firma HYLA GROUP s.r.o. je výhradním dovozcem a prodejcem přístrojů HYLA do ČR. Provádíme také jejich servis a opravy včetně dodávek náhradních dílů. Přístroje HYLA pracují na principu voda - rotační samočistící separátor. Používají se jako rychlé a důkladné čističky vzduchu a multifunkční vodní vysavače. Nekupujete filtry ani sáčky. Jsou jednoduché, s dlouhou životností kolem 20 let.

Jiří Hlavatý

Prodáváme zdravotní matrace, postele, dřevěné rošty a doplňky pro zdravý spánek. Specializujeme se na výsuvné a výklopné postele, postele s úložným prostorem a sklápěcí postele. Vyrábíme postele na zakázku. Navštivte naše Studio zdravého spánku v Praze 4 kousek od metra Háje. Užijte si sladký spánek.

REHA - ARNIKA s.r.o.

Specializujeme se na prodej přístroje ACUM, který je určený pro měření energetického stavu organismu, měření meridiánových drah a určení rovnováhy organismu. Tento přístroj ACUM dodáváme včetně příslušenství. Nabízíme kurzy meridiánových masáží pro nacvičení masáží, seznámení s energetikou a rovnováhou těla a základy čínské medicíny.