• Detail firmy

pH plus s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se projekcí technologií, dodávkami včetně montáží pro průmysl farmaceutický, chemický, kosmetický a potravinářský.

Adresa

Karásek 1767/1
621 00 Brno - Řečkovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26279011
DIČ:  CZ26279011

Výrobky, činnosti

Projekce a inženýring

Zajišťujeme projekci výrobních prostor s technologickým vybavením s důrazem na technologii ve všech stupních. Od studie až po skutečný stav a dodávku.

Kontaktní údaje

E-mail: bohut@phplus.cz
WWW: www.phplus.cz

Kontaktní osoba

Bohut Martin

Mobil: +420 730 151 813
E-mail: bohut@phplus.cz
Další firmy v oboru

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.

MARTING, s.r.o.

Specializujeme se na konstrukci a výrobu zařízení pro automatizaci a mechanizaci výroby. Dodáváme pásové, válečkové, řetězové, řemenové, modulární, drátěné a speciální dopravníky, šnekové separátory vtoků, dopravní, spediční, výrobní a montážní linky, třídící klapky a skluzy, kuličkové stoly, polohovací plošiny, zásobníky, násypky a bezpečnostní hrazení. Zajišťujeme dodávky ND a servis dopravníků.

creinos - Jaroslav Pokorný

Konstrukční kancelář creinos poskytuje konstruktérské služby, technickou profesionalitu a přesvědčivé výsledky. Provedeme konstrukci forem, jednoúčelových strojů, strojních součástí a sestav, výrobu přípravků a prototypů. Vyvíjíme nové výrobky, roboty a navrhujeme svěží produktový design. Vyřešte své úlohy prostřednictvím našich služeb.