• Detail firmy

PH Flowers s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se: mezinárodní a vnitrostátní dopravou prodejem a aranžováním řezaných i hrnkových květin a doplňků

Adresa

Sadová 116
664 43 Želešice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26909430

Výrobky, činnosti

Zabýváme se:

mezinárodní a vnitrostátní dopravou, prodejem a aranžováním řezaných i hrnkových květin a doplňků.

Kontaktní osoba

Hynek Pejchar - Jednatel

Mobil: +420 602 746 263
E-mail: phflowers@tiscali.cz
WWW: www.phflowers.cz
Další firmy v oboru

KOVOŠROT HENSL s.r.o.

Zabýváme se výkupem a sběrem kovového a železného odpadu, autovraků, olověných akumulátorů, papíru a lepenky. Z kovů vykupujeme: piliny a třísky, kovové obaly, železo a ocel, kabely, měď, bronz, mosaz, hliník, olovo, zinek, cín a ostatní kovy. Zajišťujeme rovněž autodopravu.

Studio AMMI s.r.o.

Zabýváme se aranžováním květin, výzdobou interiérů i exteriérů nejen při slavnostních příležitostech, moderní a kreativní vazbou květin a poskytováním svatebního květinového servisu. Nabízíme bohatý sortiment celoročních i sezónních dekorací a tvoříme květinová aranžmá na přání zákazníků, která dodáváme také do firem a společenských prostor.

AD Šafář s.r.o.

Podnikáme v oblasti vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy. Naší hlavní aktivitou je silniční nákladní doprava a spedice. Přepravujeme náklady z oborů strojírenského, automobilového, slévárenského, stavebního, farmaceutického průmyslu aj. Dále se zabýváme spediční činností a kompletní logistikou včetně skladování. Jsme schopni přistavit vozidlo na míru dle požadavků zákazníka.