• Detail firmy

PH Centrum Blovice s.r.o.

Základní popis

velkoobchod - papír - kancelářské a školní potřeby

Adresa

Americká 54
336 01 Blovice

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29078334
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Kancelárske potreby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 522 921
Telefon: +420 607 746 236
E-mail: phcentrum@quick.cz
WWW: www.phcentrum.cz

Kontaktní osoba

Dušan Žáček - Jednatel

Telefon: +420 602 466 294
Další firmy v oboru

Vydavatelství Paprsek, s.r.o.

Věnujeme se výrobě reklamních předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, ordinační kartičky, novoročenky, pf-ka, pohlednice, přáníčka, omalovánky, poznámkové bloky, propisky, puzzle, pexesa, šňůrky na krk a mnoho dalšího. Navštivte náš e-shop a vyberte z široké nabídky produktů pro Vaši kancelář či domácnost. Koupí našich výrobků pomůžete udržet pracovní místa pro zdravotně postižené.

LEASYN s. r. o.

Specializujeme se na výrobu a prodej kožené galanterie. Vyrábíme kožené aktovky, spisovky, diáře nebo podložky na stůl, které můžeme opatřit i logem Vaší firmy nebo jiným motivem. Také vyrábíme školní potřeby z usní, textilu a jiných materiálů - nabízíme školní aktovky, školní penály nebo sáčky na obuv.

ORVEST, s.r.o.

Naše společnost se věnuje velkoobchodnímu prodeji kancelářských potřeb. V roce 1991 se věnovala prodeji a opravě kancelářských strojů. Postupem času se firma rozrostla a velkoobchodní prodej. Prodej kancelářských a školních potřeb, drogistického zboží a hygienických potřeb, kancelářské elektrotechniky a nábytku. V našem e-shopu naleznete široký sortiment pro Vaše potřeby. Neváhejte nás navštívit.