• Detail firmy

PF PRO s.r.o.

Základní popis

Hlavním oborem je pojišťovnictví. Dále penzijní připojištění, stavební spoření, úvěry, hypotéky, finanční i ekonomické poradenství a REALITY.

Adresa

Na Šabatce 2045/5
143 00 Praha 4 - Komořany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28402154
DIČ:  CZ28402154
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pojištění pro jednotlivce i velké společnosti.

Nezávislá makléřská společnost nabízí vypracování konkurenčních návrhů pojistných smluv, jejich správu a pravidelnou aktualizaci. Vhodne pro FO i PO.

Kontaktní údaje

E-mail: Praha@pfpro.cz
E-mail: info@pfpro.cz
WWW: pfpro.cz
WWW: https://www.facebook.com/pfpro.cz

Kontaktní osoba

Vařečka Jiří - Jednatel

Mobil: +420 603 467 696
E-mail: info@pfpro.cz
E-mail: varecka@pfpro.cz
Další firmy v oboru

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.

HANAH finance s.r.o.

Poskytujeme finanční poradenství. Pomáháme při výběru a zprostředkování úvěrů a hypoték. Zařídíme vám úvěr či hypotéku přesně na míru, neboť spolupracujeme s různými bankami. Nabízíme stavební spoření, financování bytových družstev, financování developerských projektů. Vyřízení je zdarma.

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.